EUR/USD 16. 3. 2016

EUR/USD 16. 3. 2016

Získejúčet.cz:

Shrnutí posledního obchodního dne:

Včerejší trh byl naprosto klidný a nic moc nového nepřinesl. Vytvořil pouze o něco nižší lokální low, ale k úrovni 1,10585, na kterou čekáme, se stále nedostal. Postupem dne volatilita stále klesala a trh byl stále mrtvější. Přišla tak očekávaná konsolidace a přijetí férové ceny. Nebude však pravděpodobně trvat dlouho, protože již dnes na ECB naváže Fed.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Úroveň pod cenou, na které čekáme reakci zůstává stejná, nad cenou přibyl včerejší VPOC 1,111, který považujeme vzhledem k okolnostem za poměrně významný. Vzhledem k odpoledním a večerním fundamentům považujeme za nejpravděpodobnější hypotézu, kdy se trh bude držet v pásmu ohraničeném těmito dvěma cenami, samozřejmě do doby fundamentů. Co se stane večer je ve hvězdách (i přesto, že někteří analytici “vědí”), ale s trhem mohou pohnout již odpolední americké CPI.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

 

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

I vy využijte informace o zobchodovaných objemech pro zdolání Výzvy! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Vysvětlivky ke grafu:

Červené linie označují důležité referenční úrovně. Modré šipky ukazují předpokládané varianty vývoje během dne – tzv. hypotézy. Šedé a zelené profily představují množství zobchodovaných kontraktů na cenu za každý den zvlášť. Zelená část objemových profilů je tzv. rovnovážná oblast daného dne, černě vyznačená cena se označuje jako férová cena neboli VPOC. Šedé části profilu pak představují tzv. neférové ceny toho dne.

Něčemu jste neporozuměli? Využijte náš slovník pojmů nebo článek o základech tržní aukce, podle které trhy analyzujeme.

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek EUR/USD 16. 3. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!