EUR/USD 16. 9. 2015

EUR/USD 16. 9. 2015

Získejúčet.cz:

Shrnutí posledního obchodního dne

Hned v první půlhodině po otevření v Londýně trh otestoval pondělní low, které poskytlo kvalitní support, jak jsme v analýze předpokládali, a tím pádem i slušné umístění long obchodu. Následně se cena vrtěla v pondělní rovnovážné oblasti a tvořila vyvážený profil. Po půl páté našeho času se však hodnota celkem prudce změnila a trh začal tvořit novou distribuci mezi pondělním a pátečním low. Výsledný profil tak připomíná typ “den s dvojitou distribucí“.

Výhled na dnešní den

Pro dnešek bude důležité chování trhu kolem včerejšího VPOCu 1,1324*. Pokud od něj bude cena vrácena níže, čekal bych spíše rotace v oblasti včerejší spodní distribuce. Pokud se prosadí kupci, jejich cílem je LVN vytvořená v pondělí na ceně 1,1370* a případně stále VPOC na 1,1402*. Rozpětí dnešního dne záleží především na výsledku fundamentů, které mohou přinést do trhu nerovnováhu a převahu kupců nebo prodejců, buďte proto ostražití a sledujte aktivitu v kritické časy.

STAŇTE SE PROFESIONÁLNÍM OBCHODNÍKEM.

Denní profily EUR/USD s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

Denní profily EUR/USD s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

 

I vy využijte informace o zobchodovaných objemech pro zdolání Výzvy! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

*Nezapomeňte, že ceny futures na EUR/USD se mírně liší od spotových cen. Pokud obchodujete spotový forex, pro lepší orientaci sledujte zóny na našich grafech. Více v článku Proč má smysl analýza objemů měnových futures?.

Něčemu jste neporozuměli? Využijte náš slovník pojmů nebo článek o základech tržní aukce, podle které trhy analyzujeme.

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tato analýza je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz a v žádném případě neslouží jako investiční doporučení. Obsah slouží pro edukativní účely.

Zdroj: Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!