EUR/USD 17. 1. 2017

EUR/USD 17. 1. 2017

Získejúčet.cz:

Shrnutí posledního obchodního dne:

Včera se tak akorát na otevření seance trh doplížil k předpokládané 1,06175. Zde nastoupili prodejci a stlačili cenu někam do nepřehledného prostoru staré distribuce. Potom jako by se trh zastavil a z trhu se úplně ztratila volatilita. Konečně pondělek jak má být. Zajímavější byla i asijská seance, ve které se objevil neobvykle silný uptrend. Ten způsobil, že se nyní nacházíme v oblasti VPOCu nové distribuce.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dnešní situace je přehlednější a dala by se přirovnat k pátku. Máme na dosah nové high, předpokládáme tedy, že se jej kupci pokusí otestovat. Pokud se jim to zdaří, mohou objevovat nové vyšší ceny. Pokud ne, pak se vrací do hry prodejní hypotéza.

Ta říká, že by se cena mohla vrátit otestovat včerejší high a poté se buďto vrátit zpět nebo se nevýznamně pohybovat do strany. Včerejší high však není nikterak silné, nečekáme proto, že z něj bude dnešní low. Čekáme spíš krátkodobou reakci.

Pozor na dnešní dlouho očekávaný proslov Theresy Mayové o Brexitu. S librou udělá nejspíš divy, ale může mít významný vliv i na náš měnový pár.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

I vy využijte informace o zobchodovaných objemech pro zdolání Výzvy! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Vysvětlivky ke grafu:

Červené linie označují důležité referenční úrovně. Modré šipky ukazují předpokládané varianty vývoje během dne – tzv. hypotézy. Šedé a zelené profily představují množství zobchodovaných kontraktů na cenu za každý den zvlášť. Zelená část objemových profilů je tzv. rovnovážná oblast daného dne, černě vyznačená cena se označuje jako férová cena neboli VPOC. Šedé části profilu pak představují tzv. neférové ceny toho dne.

Něčemu jste neporozuměli? Využijte náš slovník pojmů nebo článek o základech tržní aukce, podle které trhy analyzujeme.

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek EUR/USD 17. 1. 2017 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!