EUR/USD 17. 11. 2016

EUR/USD 17. 11. 2016

Získejúčet.cz:

Shrnutí posledního obchodního dne:

Včera jsme psali, že jako měřítko může posloužit VPOC 1,07235. Cena se od něj odrazila, což tedy bylo varování před vytvořením nového low. To se záhy stalo. Kupci o low poté ještě bojovali, dalšímu výprodeji se však neubránili. Trh poté fluktuoval mezi 1,0667 a 1,071. Nyní se pohybuje poblíž včerejšího high.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dnes se bude otevírat poblíž včerejšího VPOCu, což dává z našeho pohledu vyrovnanou pravděpodobnost směru otevíracího pohybu. Pohyb níže by měl dojít ke včerejšímu low, kde může opět nastat boj mezi kupci a prodejci. Pokud jej vyhrají i tentokrát prodejci, čeká nás další výprodej. Pokud kupci, mělo by se rozpětí pohybovat mezi 1,0667 a 1,07565, což je úterní LVN.

V ČR slavíme svátek, ale okolní svět bude opět nabitý fundamenty. V eurozóně se čeká na říjnové CPI, stejně jako ve Spojených státech.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

I vy využijte informace o zobchodovaných objemech pro zdolání Výzvy! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Vysvětlivky ke grafu:

Červené linie označují důležité referenční úrovně. Modré šipky ukazují předpokládané varianty vývoje během dne – tzv. hypotézy. Šedé a zelené profily představují množství zobchodovaných kontraktů na cenu za každý den zvlášť. Zelená část objemových profilů je tzv. rovnovážná oblast daného dne, černě vyznačená cena se označuje jako férová cena neboli VPOC. Šedé části profilu pak představují tzv. neférové ceny toho dne.

Něčemu jste neporozuměli? Využijte náš slovník pojmů nebo článek o základech tržní aukce, podle které trhy analyzujeme.

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek EUR/USD 17. 11. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!