EUR/USD 17. 12. 2015

EUR/USD 17. 12. 2015

Získejúčet.cz:

Shrnutí posledního obchodního dne

Středa byla samozřejmě ve znamení FOMC Minutes a prvním zvyšování úrokové míry Fedu za 10 let. Zvýšení se potvrdilo a nyní činí úroková míra USA 0,5 %. Do vyhlašování se trh vyvíjel podle předpokladů – neděly se žádné výrazné pohyby, aktivita byla nízká. Po vyhlášení trh dlouho váhal, jak si informace z FOMC Minutes přebere. Nakonec nabral prodejní směr.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně

Takovéto dny jako včera mívají velký vliv na dlouhodobý vývoj instrumentu, krátkodobý vývoj však stále podléhá především psychologickým a technickým faktorům. Nad aktuální cenou nám v noci vznikla mezera, takzvaný gap. Tyto mezery má trh tendenci vyplňovat. Pokud bude reakční aktivita silnější, korekce může dojít až k VPOC 1,0928. Jinak ale předpokládáme, že by po včerejšku měl být nastolen obecný postupný downtrend a euro by mohlo opět směřovat k paritě, což je cena 1.

STAŇTE SE PROFESIONÁLNÍM OBCHODNÍKEM.

 

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

I vy využijte informace o zobchodovaných objemech pro zdolání Výzvy! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Proč má smysl analýza objemů měnových futures?

Něčemu jste neporozuměli? Využijte náš slovník pojmů nebo článek o základech tržní aukce, podle které trhy analyzujeme.

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek EUR/USD 17. 12. 2015 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!