EUR/USD 17. 3. 2016

EUR/USD 17. 3. 2016

Získejúčet.cz:

Shrnutí posledního obchodního dne:

Přes den se trh vyvíjel dle našich předpokladů, kdy zvítězila nejklidnější hypotéza vývoje ceny do strany v pásmu 1,10585 – 1,111. Nižší z úrovní podržela cenu přesně na tick několikrát za sebou. Večerní Fed potom pochopitelně přinesl do trhu aktivitu. Nebyla však zdaleka taková jako čtvrteční ECB minulého týdne. Přesto se podařilo vytvořit nové lokální high.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Již nyní po osmé hodině ranní prorážíme včerejší high a míříme ještě výše. Další nejbližší high je z dlouhodobějšího pohledu nad úrovní 1,137. Prodejci by měli na tuto situaci nějak zareagovat. Mezi dvěma distribucemi z nových férových cen je LVN, která by mohla kupcům posloužit jako nový odrazový můstek. Celou LVN, která vznikla včerejším impulzivním pohybem taktéž otestujeme, ale dnes to pravděpodobně nebude.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

 

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

I vy využijte informace o zobchodovaných objemech pro zdolání Výzvy! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Vysvětlivky ke grafu:

Červené linie označují důležité referenční úrovně. Modré šipky ukazují předpokládané varianty vývoje během dne – tzv. hypotézy. Šedé a zelené profily představují množství zobchodovaných kontraktů na cenu za každý den zvlášť. Zelená část objemových profilů je tzv. rovnovážná oblast daného dne, černě vyznačená cena se označuje jako férová cena neboli VPOC. Šedé části profilu pak představují tzv. neférové ceny toho dne.

Něčemu jste neporozuměli? Využijte náš slovník pojmů nebo článek o základech tržní aukce, podle které trhy analyzujeme.

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek EUR/USD 17. 3. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!