EUR/USD 17. 5. 2016

EUR/USD 17. 5. 2016

Získejúčet.cz:

Shrnutí posledního obchodního dne:

Včera se naplnila hypotéza zpětného long pohybu. Prodejci přišli hned u první námi hlášené úrovně 1,1338, jejich reakci jsme však čekali o něco silnější. Nebyli schopní vytvořit ani nové low. Výsledné rozpětí je tak v souladu s týdenními statistikami, které pondělku přisuzují status nejklidnějšího dne týdne.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dnes je trh velice aktivní již od otevření prvních evropských burz a stoupá. Včerejší high je slabé, proto nečekáme problémy při jeho proražení. Pokud se tak stane, lze čekat test zbylých včerejších úrovní, na které jsme upozorňovali. Jsou to 1,1351 a 1,13705. Zde by nejpozději měli přijít kupci, pokud chtějí pokračovat v downtrendu. V případě prodejního pohybu může být bráněn včerejší VPOC 1,1318, nečekáme však, že by se jednalo o low dne. V kalendáři dnes nalezneme množství událostí, o kterých bude dobré před obchodováním vědět.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

 

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

I vy využijte informace o zobchodovaných objemech pro zdolání Výzvy! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Vysvětlivky ke grafu:

Červené linie označují důležité referenční úrovně. Modré šipky ukazují předpokládané varianty vývoje během dne – tzv. hypotézy. Šedé a zelené profily představují množství zobchodovaných kontraktů na cenu za každý den zvlášť. Zelená část objemových profilů je tzv. rovnovážná oblast daného dne, černě vyznačená cena se označuje jako férová cena neboli VPOC. Šedé části profilu pak představují tzv. neférové ceny toho dne.

Něčemu jste neporozuměli? Využijte náš slovník pojmů nebo článek o základech tržní aukce, podle které trhy analyzujeme.

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek EUR/USD 17. 5. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Comments are closed.
Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!