EUR/USD 18. 5. 2016

EUR/USD 18. 5. 2016

Získejúčet.cz:

Shrnutí posledního obchodního dne:

Včera byl trh velice nerozhodný. Zpočátku to vypadalo, že prodejci nenechají kupce otestovat ani VPOC předchozího dne. K testu však nakonec po impulzivním pohybu došlo a to poskytlo prodejcům další půdu pod nohama. Výsledný pokles se zastavil přibližně na nejnižších úrovních dne, výrazně však pokračoval v asijské seanci.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Trh se nyní nachází v prodejní náladě. V důsledku gapu z asijské seance však může nastat reakční aktivita k úrovni 1,1302. Tato úroveň by měla sloužit jako odrazový můstek pro prodejce. Pokud se tak nestane, čekáme zpomalení trhu a pohyb v rámci včerejších dvou seancí. A co když agresivní prodejci skutečně přijdou? Čeká je několik úrovní z dřívějška, na které si trh bude pamatovat. Nejblíže jsou 1,12585, 1,1236 a 1,1218. Nejdůležitější z nich je poslední jmenovaná, nečekáme však vysokou pravděpodobnost, že by se k ní cena dostala již dnes. Přes den nás čekají důležité fundamenty, dopoledne je to evropské CPI, večer potom důležité FOMC Minutes.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

 

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

I vy využijte informace o zobchodovaných objemech pro zdolání Výzvy! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Vysvětlivky ke grafu:

Červené linie označují důležité referenční úrovně. Modré šipky ukazují předpokládané varianty vývoje během dne – tzv. hypotézy. Šedé a zelené profily představují množství zobchodovaných kontraktů na cenu za každý den zvlášť. Zelená část objemových profilů je tzv. rovnovážná oblast daného dne, černě vyznačená cena se označuje jako férová cena neboli VPOC. Šedé části profilu pak představují tzv. neférové ceny toho dne.

Něčemu jste neporozuměli? Využijte náš slovník pojmů nebo článek o základech tržní aukce, podle které trhy analyzujeme.

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek EUR/USD 18. 5. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Comments are closed.
Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!