EUR/USD 18. 7. 2016

EUR/USD 18. 7. 2016

Získejúčet.cz:

Shrnutí posledního obchodního dne:

V pátek se projevily důsledky nedávných geopolitických událostí. Cena eura se zhroutila až téměř k low pobrexitovské distribuce, ve které se trh nachází od britského referenda o výstupu z EU. Víkendové dramatické události v Turecku způsobily menší prodejní gap, který byl již úspěšně uzavřen.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Aktuální situace ve světě může způsobit vyšší volatilitu a nižší čitelnost trhu. Geopolitické riziko se zvýšilo. Přestože je pondělí a nečekají nás žádné plánované fundamenty, je potřeba být obezřetnější.

V případě růstu trhu, který by představoval reakční aktivitu, lze čekat alespoň dočasnou přestávku na úrovních hlavní páteční LVN, která má low na ceně 1,10895 a high na 1,1106. Od těchto úrovní by měl pokračovat výprodej.

Pokud bude trh klesat dál, je jeho cílem pobrexitovské low 1,1002. Zde čekáme korekci.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

 

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

I vy využijte informace o zobchodovaných objemech pro zdolání Výzvy! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Vysvětlivky ke grafu:

Červené linie označují důležité referenční úrovně. Modré šipky ukazují předpokládané varianty vývoje během dne – tzv. hypotézy. Šedé a zelené profily představují množství zobchodovaných kontraktů na cenu za každý den zvlášť. Zelená část objemových profilů je tzv. rovnovážná oblast daného dne, černě vyznačená cena se označuje jako férová cena neboli VPOC. Šedé části profilu pak představují tzv. neférové ceny toho dne.

Něčemu jste neporozuměli? Využijte náš slovník pojmů nebo článek o základech tržní aukce, podle které trhy analyzujeme.

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek EUR/USD 18. 7. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!