EUR/USD 18. 8. 2016

EUR/USD 18. 8. 2016

Získejúčet.cz:

Shrnutí posledního obchodního dne:

Včera se trh vyvíjel jako běžný den s významným fundamentem. Celý den se neobjevila ani nákupní, ani prodejní aktivita, trh byl naprosto mrtvý. Až reakce na FOMC otestovala prakticky obě strany předpokládaného rozpětí. Den skončil s v podstatě nezměněnou cenou, ale noční aktivita ji vyhnala až ke zmiňované 1,13225.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

 

Kupci se opět, i když podpoření fundamenty, posunuli výrazně výše. Zanedlouho budou smazány všechny ztráty ze dne Brexitu. Sílu kupci potvrdí překonáním 1,13225, kterou by posléze měli testovat ještě shora a pokud se neobjeví výraznější reakční prodejní aktivita, tak mají další volný prostor směrem vzhůru.

Pokud se kupci neprosadí, prodejci by měli chtít otestovat alespoň 1,1281, která představuje high hlavních HVN posledních dvou dní. Oblasti nad nimi je dosud málo proobchodovaná.

Dnes má významný fundament Euro. Dopolední CPI by nemělo způsobit takovou reakci jako FOMC, pokud nepřijde výrazné překvapení, ale dočasně volatilitu zvýšit může. Odpoledne najdeme i americké reporty s nižší nebo střední významností.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

 

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

I vy využijte informace o zobchodovaných objemech pro zdolání Výzvy! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Vysvětlivky ke grafu:

Červené linie označují důležité referenční úrovně. Modré šipky ukazují předpokládané varianty vývoje během dne – tzv. hypotézy. Šedé a zelené profily představují množství zobchodovaných kontraktů na cenu za každý den zvlášť. Zelená část objemových profilů je tzv. rovnovážná oblast daného dne, černě vyznačená cena se označuje jako férová cena neboli VPOC. Šedé části profilu pak představují tzv. neférové ceny toho dne.

Něčemu jste neporozuměli? Využijte náš slovník pojmů nebo článek o základech tržní aukce, podle které trhy analyzujeme.

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek EUR/USD 18. 8. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!