EUR/USD 19. 1. 2017

EUR/USD 19. 1. 2017

Získejúčet.cz:

Shrnutí posledního obchodního dne:

Včera to bylo jako na houpačce. Po začátku seance trh otestoval VPOC předchozího dne 1,07045. Na víc se kupci nezmohli, podle předpokladu tedy měli nastoupit prodejci. Ti však taky příliš úspěšní nebyli, když nezvládli dojít pro 1,06465, ale zastavili se již na low předchozího dne. Kupci znovu otestovali VPOC, ale opět nezvládli nic víc. Pinbar na 30minutovém grafu už naznačoval, že je něco špatně, a tak se stalo co se stát muselo. Nakonec cena skončila výrazně níž. Co se však stále nepodařilo dokončit, je uzavření gapu z počátku týdne na ceně 1,06175. Chybí stále několik pips.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dnes se opět potácíme na rozhraní staré a nové distribuce. Nejbližší úrovně vhodné k otestování jsou zajímavé swingové low 1,0655 a konec gapu na 1,06175. Na těchto úrovních se hypotéza láme. Na vyšších cenách je stále 1,0683, ze které se stal včerejší VPOC. Již bylo dříve řečeno, že ze zajímavých referenčních úrovní se nemusejí stávat jen high a low, ale i další typy referenčních úrovní, jako třeba právě VPOC. Vídáme to velmi často.

Na nižších cenách je potom pondělní VPOC 1,0601.

Dnes nezapomeňte odpoledne na ECB. Úroková míra tradičně ve třičtvrtě na dvě. V půl třetí potom důležitější tisková konference.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

I vy využijte informace o zobchodovaných objemech pro zdolání Výzvy! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Vysvětlivky ke grafu:

Červené linie označují důležité referenční úrovně. Modré šipky ukazují předpokládané varianty vývoje během dne – tzv. hypotézy. Šedé a zelené profily představují množství zobchodovaných kontraktů na cenu za každý den zvlášť. Zelená část objemových profilů je tzv. rovnovážná oblast daného dne, černě vyznačená cena se označuje jako férová cena neboli VPOC. Šedé části profilu pak představují tzv. neférové ceny toho dne.

Něčemu jste neporozuměli? Využijte náš slovník pojmů nebo článek o základech tržní aukce, podle které trhy analyzujeme.

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek EUR/USD 19. 1. 2017 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!