EUR/USD 19. 10. 2016

EUR/USD 19. 10. 2016

Získejúčet.cz:

Shrnutí posledního obchodního dne:

VPOC 1,1017 nakonec proražen nebyl, a tak se vyvinul solidní prodejní pohyb. Americké CPI dočasně zvýšilo volatilitu, ale cena se nakonec vrátila do původních kolejí a doklesala k jednomu z očekávaných low – 1,097.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Lze předpokládat, že důležité low 1,097, které trh drží už několik dní, se dnes dostane pod tlak. I formace technické analýzy indikuje na jeho proražení. Jako odrazový můstek může trh nejdříve otestovat včerejší VPOC. Proražení 1,097 se může setkat s velice impulzivní iniciativní aktivitou, jelikož pod low se může nacházet velké množství stop příkazů.

Stejně tak zde ale může nastat aktivita reakční, která trh pravděpodobně ponechá v podobném rozpětí jako včera. Je nepravděpodobné, že by se kupci “pouštěli do větších akcí”.

Dnes má svůj den Bank of Canada. Případné překvapení může částečně promluvit i do trhu EUR/USD.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

 

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

I vy využijte informace o zobchodovaných objemech pro zdolání Výzvy! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Vysvětlivky ke grafu:

Červené linie označují důležité referenční úrovně. Modré šipky ukazují předpokládané varianty vývoje během dne – tzv. hypotézy. Šedé a zelené profily představují množství zobchodovaných kontraktů na cenu za každý den zvlášť. Zelená část objemových profilů je tzv. rovnovážná oblast daného dne, černě vyznačená cena se označuje jako férová cena neboli VPOC. Šedé části profilu pak představují tzv. neférové ceny toho dne.

Něčemu jste neporozuměli? Využijte náš slovník pojmů nebo článek o základech tržní aukce, podle které trhy analyzujeme.

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek EUR/USD 19. 10. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!