EUR/USD 19. 5. 2016

EUR/USD 19. 5. 2016

Získejúčet.cz:

Shrnutí posledního obchodního dne:

Včerejšek byl ve znamení vyčkávání na večerní FOMC. Do té doby trh nejdříve otestoval úroveň 1,12585, poté se snažil několikrát testovat low z 13.5, celou dobu se však držel v tomto rozpětí. FOMC způsobilo impulzivní prodejní reakci, která se zastavila až na důležité úrovni 1,1218, na kterou jsme upozorňovali. Jedná se o významné swingové low viditelné například z denního grafu.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Úroveň, na které se právě nacházíme, je stěžejní pro další vývoj. Po včerejším impulzivním pohybu by měl trh otestovat přinejmenším úroveň 1,1236, ale mohl by také opravit LVN, která končí až u 1,12585. Na těchto úrovních by se měli ozvat prodejci. Pokud bude včerejší low proraženo a pokud přijdou agresivní prodejci pod ním, mají volnou cestu k dalším úrovním, jako první jmenujme 1,11885. Opět nezapomeňme být ve střehu před fundamenty, které na tradery číhají v dnešním ekonomickém kalendáři.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

 

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

I vy využijte informace o zobchodovaných objemech pro zdolání Výzvy! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Vysvětlivky ke grafu:

Červené linie označují důležité referenční úrovně. Modré šipky ukazují předpokládané varianty vývoje během dne – tzv. hypotézy. Šedé a zelené profily představují množství zobchodovaných kontraktů na cenu za každý den zvlášť. Zelená část objemových profilů je tzv. rovnovážná oblast daného dne, černě vyznačená cena se označuje jako férová cena neboli VPOC. Šedé části profilu pak představují tzv. neférové ceny toho dne.

Něčemu jste neporozuměli? Využijte náš slovník pojmů nebo článek o základech tržní aukce, podle které trhy analyzujeme.

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek EUR/USD 19. 5. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Comments are closed.
Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!