EUR/USD 19. 7. 2016

EUR/USD 19. 7. 2016

Získejúčet.cz:

Shrnutí posledního obchodního dne:

Od Brexitu se trh pohybuje stále v jednom kanále, který se navíc zužuje. Včera se trh pokusil o korekci pátečního prodejního dne. Ta však z našeho pohledu nebyla dokončena a měla by dospět alespoň k 1,1089, jedná-li se o korekci. Celkové rozpětí bylo i přes události posledních dní poměrně úzké, jak se na pondělí sluší a patří.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Jak bylo řečeno, od dneška očekáváme test 1,1089 a následně pokračování pohybu k nižším cenám. 1,1089 ukáže, zda se jedná korekci před dalším pokračováním pohybu nebo změnu směru pohybu. Změna by překvapivá taktéž nebyla vzhledem k vývoji za poslední pobrexitovské období. Jako další by následovala high LVN 1,11065.

Pokud trh na 1,1089 zapomene a vydá se rovnou k nižším cenám, v cestě mu stojí včerejší poměrně výrazný VPOC 1,10545 a dál až low celé distribuce, ke kterému by trh měl konečně dospět.

V kalendáři dnes narazíme na poměrně sledovaný německý index ZEW a další, méně významné reporty.

 

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

 

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

I vy využijte informace o zobchodovaných objemech pro zdolání Výzvy! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Vysvětlivky ke grafu:

Červené linie označují důležité referenční úrovně. Modré šipky ukazují předpokládané varianty vývoje během dne – tzv. hypotézy. Šedé a zelené profily představují množství zobchodovaných kontraktů na cenu za každý den zvlášť. Zelená část objemových profilů je tzv. rovnovážná oblast daného dne, černě vyznačená cena se označuje jako férová cena neboli VPOC. Šedé části profilu pak představují tzv. neférové ceny toho dne.

Něčemu jste neporozuměli? Využijte náš slovník pojmů nebo článek o základech tržní aukce, podle které trhy analyzujeme.

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek EUR/USD 19. 7. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!