EUR/USD 2. 10. 2015

EUR/USD 2. 10. 2015

Získejúčet.cz:

Shrnutí posledního obchodního dne

Čtvrteční profil představuje typický den s dvojitou distribucí dle typologie Market Profile, kdy jsme viděli v průběhu dne jasnou a rychlou změnu hodnoty z jedné úrovně na jinou. Očekávaná reakční aktivita, která otestovala VPOC se na druhý pokus potvrdila, VPOC odrazil opět přesně na tick. Větší sestupný pohyb ovšem iniciován nebyl, trh se pohyboval spíše do strany, až bylo dopolední rozpětí proraženo vzhůru. Na opačné straně proražení se trh opět dostal do rotace bez jasného přesvědčení.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně

Přirozeným předpokladem při otevření poblíž vzniklé LVN by bylo její vyplnění, to se však již stalo v asijské seanci a částečně děje i nyní. Hypotéza při poklesu cen zůstává tedy stejná jako včera, pičemž na cestě máme tři lows – silné včerejší, low aktuální distribuce a střednědobé low 1,11*. Pohyb vzhůru opět z našeho pohledu nenabízí zajímavé úrovně, které by s vysokou pravděpodobností mohly odrazit. Pozor ale na odpolední americké fundamenty, čeká nás předevím klasická nezaměstnanost a Nonfarm Payrolls, což jsou reporty, které mohou fundamentem trhu zamávat.

STAŇTE SE PROFESIONÁLNÍM OBCHODNÍKEM.

 

Denní profily EUR/USD s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

Denní profily EUR/USD s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

I vy využijte informace o zobchodovaných objemech pro zdolání Výzvy! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

*Nezapomeňte, že ceny futures na EUR/USD se mírně liší od spotových cen. Pokud obchodujete spotový forex, pro lepší orientaci sledujte zóny na našich grafech. Více v článku Proč má smysl analýza objemů měnových futures?.

Něčemu jste neporozuměli? Využijte náš slovník pojmů nebo článek o základech tržní aukce, podle které trhy analyzujeme.

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tato analýza je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz a v žádném případě neslouží jako investiční doporučení. Obsah slouží pro edukativní účely.

Zdroj: Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!