EUR/USD 2. 11. 2015

EUR/USD 2. 11. 2015

Získejúčet.cz:

Shrnutí posledního obchodního dne

Páteční hypotéza vyšla na výbornou. Trh nejprve v rychlosti vyplnil gap vzniklý otevřením mimo rozpětí čtvrteční seance a zamířil dovyplnit rozsáhlou LVN vzniklou středeční aktivitou. Nestalo se tak zrovna nejrychleji, ale reakce na horní hranici LVN 1,104* byla jasná. Po korekci se trh ještě stihl vyšplhat až k avizovanému středečnímu VPOCu 1,107*, odkud se vrátil zpět až k otevíracím úrovním. Oblast tak poskytla výbornou oblast k otevření i třeba swingového obchodu.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně

Z pohledu aukce trh opravil slabé struktury z minulé středy a je připraven k pohybu níže. Po víkendu trh otevřel nákupním gapem, který doposud nebyl uzavřen. Páteční close je spojené s výrazným VPOCem, tato cena by proto měla sloužit v případě prodejního pohybu k alespoň dočasnému supportu. Po proražení je dalším cílem VPOC čtvrteční. Nezapomeňte na ekonomický kalendář, ve kterém dnes najdeme několik méně významných reportů. Pondělí je ale obecně nejklidnějším dnem týdne.

STAŇTE SE PROFESIONÁLNÍM OBCHODNÍKEM.

 

Denní profily EUR/USD s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

Denní profily EUR/USD s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

I vy využijte informace o zobchodovaných objemech pro zdolání Výzvy! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

*Nezapomeňte, že ceny futures na EUR/USD se mírně liší od spotových cen. Pokud obchodujete spotový forex, pro lepší orientaci sledujte zóny na našich grafech. Více v článku Proč má smysl analýza objemů měnových futures?.

Něčemu jste neporozuměli? Využijte náš slovník pojmů nebo článek o základech tržní aukce, podle které trhy analyzujeme.

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Zdroj: Získejúčet2

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!