EUR/USD 2. 12. 2015

EUR/USD 2. 12. 2015

Získejúčet.cz:

Shrnutí posledního obchodního dne

Na včerejším trhu byl perfektně vidět vztah ceny a hodnoty. Hodnota instrumentu pomalu stoupala a cena kmitala okolo ní. Vždy když na chvíli vystoupala příliš, zanedlouho se zase vrátila ke své hodnotě ve tvaru stoupající linie. Celkově trh zůstává ve své distribuci poblíž dlouhodobých low.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně

Dnešek je první ze tří zásadních dnů pro další střednědobý až dlouhodobý vývoj na trhu. Dopoledne přijdou údaje o sledovaných indexech CPI a PPI z eurozóny. Večer potom přijdou data z USA a paní Yellen bude mít projev. To hlavní ale přijde až zítra, takže dnešek by ještě nemusel být tak divoký. Co se stane po fundamentech, nevíme, ale předpoklad je, že trh bude stále kmitat ve stejné distribuci jako minulý týden. Pokud by se přiblížil k aktuálnímu low, může ho snadno prorazit, neboť se jedná o velmi slabé low. Dnešní hypotéza je tedy mlhavá, ale i to si musí umět obchodník přiznat.

STAŇTE SE PROFESIONÁLNÍM OBCHODNÍKEM.

 

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

I vy využijte informace o zobchodovaných objemech pro zdolání Výzvy! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Proč má smysl analýza objemů měnových futures?

Něčemu jste neporozuměli? Využijte náš slovník pojmů nebo článek o základech tržní aukce, podle které trhy analyzujeme.

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek EUR/USD 2. 12. 2015 pochází z Získejúčet.cz

Zdroj: Získejúčet2

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!