EUR/USD 2. 12. 2016

EUR/USD 2. 12. 2016

Získejúčet.cz:

Shrnutí posledního obchodního dne:

Včera opět dle předpokladů. Po evropské seanci bez aktivity byl otestován VPOC předchozího dne a poté horní strana aktuálního rozpětí 1,0667. Po ukončení americké seance byla nakonec tato úroveň proražena a nyní se obchoduje kousek nad ní.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Z rozpětí jsme se sice vymanili, přesto nečekáme, že to bude důvod k vytvoření výrazné aktivity, a to až do dnešních 14:30. Investoři budou vyčkávat (jak už to ostatně posledních pár dní dělají) na dnešní report o americké změně zaměstnanosti v nezemědělském sektoru, známém jako NFP. Tento report je ostře sledovaný neboť má značný vliv na rozhodování centrální banky. Jak investoři zareagují nelze předpovídat, a to ani porovnáme-li aktuální hodnotu s očekávanou. Obvykle však zklamání znamená špatnou zprávu pro dolar a naopak. Jediné, co víme je, že musíme počítat se zvýšenou až extrémní volatilitou několik minut po reportu.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

I vy využijte informace o zobchodovaných objemech pro zdolání Výzvy! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Vysvětlivky ke grafu:

Červené linie označují důležité referenční úrovně. Modré šipky ukazují předpokládané varianty vývoje během dne – tzv. hypotézy. Šedé a zelené profily představují množství zobchodovaných kontraktů na cenu za každý den zvlášť. Zelená část objemových profilů je tzv. rovnovážná oblast daného dne, černě vyznačená cena se označuje jako férová cena neboli VPOC. Šedé části profilu pak představují tzv. neférové ceny toho dne.

Něčemu jste neporozuměli? Využijte náš slovník pojmů nebo článek o základech tržní aukce, podle které trhy analyzujeme.

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek EUR/USD 2. 12. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!