EUR/USD 2. 5. 2016

EUR/USD 2. 5. 2016

Získejúčet.cz:

Shrnutí posledního obchodního dne:

Pátek byl velice zajímavým dnem. Reakční aktivita, kterou jsme předpokládali, nebyla až tak silná jak jsme čekali. Nedošla až ke čtvrtečnímu VPOC, ale pouze k high. I to mohlo předznamenávat agresivní kupce. Po dokončení reakční aktivity se v souladu s předpokladem rozvinula silná nákupní aktivita. Byla natolik silná, že úrovní LVN 1,1415 cena projela jako horký nůž máslem. První náznaky korekce nastaly až u další úrovně 1,1438, finální cena vyrostla ale přecijen o něco výše. I dnešní asijská seance začala rostoucím gapem. Ten byl již uzavřen.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Pondělí je tradičně nejklidnějším dnem. Po agresivní nákupní aktivitě se tak nabízí konsolidace. Proti však mohou být dnešní fundamenty. USA vydává ISM, což jsou poměrně důležitá data a současně začne také projev prezidenta ECB Draghiho. Pod cenou očekáváme test zahuštěné oblasti z pátečních zavíracích hodnot. Reprezentuje je VPOC 1,144. Nad cenou máme naopak na dosah důležité high, pro které musíme otevřít denní graf. Jedná se o oblast pod úrovní 1,149. Prodejci tuto úroveň pravděpodobně jen tak nedají.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

 

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

I vy využijte informace o zobchodovaných objemech pro zdolání Výzvy! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Vysvětlivky ke grafu:

Červené linie označují důležité referenční úrovně. Modré šipky ukazují předpokládané varianty vývoje během dne – tzv. hypotézy. Šedé a zelené profily představují množství zobchodovaných kontraktů na cenu za každý den zvlášť. Zelená část objemových profilů je tzv. rovnovážná oblast daného dne, černě vyznačená cena se označuje jako férová cena neboli VPOC. Šedé části profilu pak představují tzv. neférové ceny toho dne.

Něčemu jste neporozuměli? Využijte náš slovník pojmů nebo článek o základech tržní aukce, podle které trhy analyzujeme.

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek EUR/USD 2. 5. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!