EUR/USD 2. 9. 2015

EUR/USD 2. 9. 2015

Získejúčet.cz:

Úterý bylo ve vztahu k naší analýze ve znamení slušných, i když nepřesných reakcí. Trh začal být již krátce před otevřením poměrně volatilní. Zpočátku to vypadalo, že se naplní reakční prodejní aktivita, ale byla rychle zastavena a trh se naopak vydal testovat LVN 1,1322*. Tu sice přesáhl přibližně o 10 pips, ale očekávanou reakci přinesla. Teprve potom následoval test pondělního high, které bylo rovněž v důsledku vyšší volatility otestováno s přesáhnutím asi 10 pips. Z tohoto testu se stalo low dne, které bylo později testováno ještě jednou.

V trhu schází jasná převaha jedné strany. Kupci ani prodejci nejsou příliš úspěšní při snahách o nastolení vlády nad trhem. Podobná situace bude pravděpodobně trvat ještě dnes, neboť hlavní zprávy týdne trh očekává ve čtvrtek a v pátek. Zbývá tak jen vytyčit mantinely, ve kterých by se trh měl držet. Pokud budou porušeny, znamená to změnu podmínek na trhu. Nad cenou je to stále LVN spojená s low rovnovážné oblasti 1,1353* a netestovaný VPOC 1,1387*, pod cenou další netestovaný VPOC z pondělka 1,1208*.

I když ty hlavní zprávy přijdou až v dalších dnech, máme dnes jednu “červenou”. V 11 hodin bude vyhlášeno evropské PPI, odpoledne máme několik středně důležitých dat z USA.

Dovolujeme si také připomenout pozvánku na dnešní webinář o ropě v 17:30. Odkaz na registraci naleznete zde.

STAŇTE SE PROFESIONÁLNÍM OBCHODNÍKEM.

 

Denní profily EUR/USD s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

Denní profily EUR/USD s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

I vy využijte informace o zobchodovaných objemech pro zdolání Výzvy! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

*Nezapomeňte, že ceny futures na EUR/USD se mírně liší od spotových cen. Pokud obchodujete spotový forex, pro lepší orientaci sledujte zóny na našich grafech. Více v článku Proč má smysl analýza objemů měnových futures?.

Něčemu jste neporozuměli? Využijte náš slovník pojmů nebo článek o základech tržní aukce, podle které trhy analyzujeme.

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tato analýza je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz a v žádném případě neslouží jako investiční doporučení. Obsah slouží pro edukativní účely.

Zdroj: Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!