EUR/USD 20. 1. 2016

EUR/USD 20. 1. 2016

Získejúčet.cz:

Shrnutí posledního obchodního dne:

Porovnejte včerejší graf s našimi předpoklady se skutečnou situací. Taková shoda se stává málokdy. Trh nadvakrát otestoval blízkou úroveň VPOC 1,08575, zde se našli kupci a vyhnali cenu k úrovni LVN 1,093. Zde nastala korekce. V růstovém pohybu se potom pokračovalo v noční asijské seanci a podařilo se otestovat i páteční VPOC na úrovni 1,09525.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Po asijské seanci by mohla přijít korekce k úrovni 1,093, ze které se po proražení stal support. Ten rozhodne, zda budou kupci i nadále pokračovat ve své převaze. Pokud ano, mohli bychom se již propracovat k high aktuální distribuce 1,0993. Zde může přijít reakce, ale rovněž může být i proraženo za doprovodu impulzivnějšího pohybu. Pokud se kupci neprosadí, prodejci by mohli chtít otestovat včerejší LVN 1,08905. Síla jejich pohybů by však neměla být zvlášť extrémní. Pozor na odpolední vyhlašování CPI, které pravděpodobně dočasně znestabilní trh.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

 

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

I vy využijte informace o zobchodovaných objemech pro zdolání Výzvy! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Proč má smysl analýza objemů měnových futures?

Něčemu jste neporozuměli? Využijte náš slovník pojmů nebo článek o základech tržní aukce, podle které trhy analyzujeme.

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek EUR/USD 20. 1. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!