EUR/USD 20. 10. 2015

EUR/USD 20. 10. 2015

Získejúčet.cz:

Shrnutí posledního obchodního dne

Včerejší otevření bylo velice aktivní typu open-drive i přesto, že bylo pondělí. Cena se rovnou vydala k pátečnímu low, od něhož se odrazila až k pátečnímu VPOCu. Potom už následovalo proražení low, které jsme předpokládali ve včerejší analýze. Americká seance byla kupodivu klidnější než londýnská, hodnota i VPOC se posunuly níže. Cena se tak pomalu přesouvá ke druhé straně střednědobého rozpětí, není však jisté, že cestou nebude mít tendenci udělat korekci. Pod cenou jsou po včerejšku poměrně silné úrovně. Jak výrazný VPOC, tak i silné low.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně

Cenový vývoj není zdaleka jednoznačný. Uvidíme, jestli budou prodejci dál pomalu stlačovat cenu níže. Změříme to pomocí včerejšího VPOCu a low. Pokud tyto úrovně neudrží, prodejci jsou stále přesvědčení o svém konání. Druhá možnost je, že se zde probudí kupci a vytáhnou cenu alespoň dočasně o něco výše. Neočekával bych ale vývoj nějakého zásadního uptrendu. Oproti včerejšku dnes máme více fundamentů, ale stále spíše s menší významností.

STAŇTE SE PROFESIONÁLNÍM OBCHODNÍKEM.

 

Denní profily EUR/USD s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

Denní profily EUR/USD s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

I vy využijte informace o zobchodovaných objemech pro zdolání Výzvy! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

*Nezapomeňte, že ceny futures na EUR/USD se mírně liší od spotových cen. Pokud obchodujete spotový forex, pro lepší orientaci sledujte zóny na našich grafech. Více v článku Proč má smysl analýza objemů měnových futures?.

Něčemu jste neporozuměli? Využijte náš slovník pojmů nebo článek o základech tržní aukce, podle které trhy analyzujeme.

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Zdroj: Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!