EUR/USD 20. 11. 2015

EUR/USD 20. 11. 2015

Získejúčet.cz:

Shrnutí posledního obchodního dne

Čtvrtek pokračoval v uptrendu započatém středečními FOMC Minutes, ačkoli zpočátku měli kupci poměrně těžkou práci. Na chvíli se cena dostala pod LVN 1,06745, ale kupci rychle zareagovali a vytáhli ji zpět, až dosáhli téměř ohlášeného VPOC 1,07225. Zde silně zareagovali prodejci a skoro vytvořili nové low. Kupci se však včas zmátořili a vytvořili relativně impulzivní uptrend, čímž cenu dostali zpátky do distribuce z periody 6. – 16.11. Výsledný profil je rozmanitý.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně

Prodejci by se právě dnešní den měli snažit o zachování obecného prodejního trendu, naopak kupci mají na dosah high zmíněné distribuce. Pokud ho překonají, je downtrend u konce. Důležitá úroveň bude včera vytvořená hluboká LVN a psychologická kulatá cena 1,07. Pokud kupci skutečně budou pokračovat, cena se přes distribuci k high může proobchodovat velice rychle. Na pátek je ekonomický kalendář celkem prázdný, přesto v něm ale něco najdeme, nezapomeňte se proto podívat.

STAŇTE SE PROFESIONÁLNÍM OBCHODNÍKEM.

 

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

I vy využijte informace o zobchodovaných objemech pro zdolání Výzvy! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Proč má smysl analýza objemů měnových futures?

Něčemu jste neporozuměli? Využijte náš slovník pojmů nebo článek o základech tržní aukce, podle které trhy analyzujeme.

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek EUR/USD 20. 11. 2015 pochází z Získejúčet.cz

Zdroj: Získejúčet2

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!