EUR/USD 20. 5. 2016

EUR/USD 20. 5. 2016

Získejúčet.cz:

Shrnutí posledního obchodního dne:

Reakční aktivita se včera prakticky nekonala. Trh rovnou zamířil k nižším cenám a 1,11885 cestou úplně ignoroval. I takové situace se stávají a je důležité s nimi počítat a sledovat bedlivě aktivitu na předpřipravených úrovních, zda se vyvíjí dle předpokládaného scénáře, nebo zda je “něco špatně”.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Trh by slabé struktury ze středečního pohybu měl napravit a dnes k tomu ještě bude příležitost, leda že by opět přišli agresivní prodejci. Z toho nám plynou tradiční dvě nejpravděpodobnější hypotézy. Buďto se kupci pokusí otestovat úrovně 1,12585 nebo alespoň 1,12360 a potom zjistí odpověď prodejců. Jako odrazový můstek může posloužit včerejší zajímavý VPOC 1,12025. Anebo prodejci budou natolik agresivní, že opět rovnou zamíří k nižším cenám. Čeká je proražení včerejšího low a úroveň 1,1144. Víme však ze včerejška, že pokud trh dostane ten správný impulz, nemusí ho ani relativně významné úrovně zajímat.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

 

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

I vy využijte informace o zobchodovaných objemech pro zdolání Výzvy! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Vysvětlivky ke grafu:

Červené linie označují důležité referenční úrovně. Modré šipky ukazují předpokládané varianty vývoje během dne – tzv. hypotézy. Šedé a zelené profily představují množství zobchodovaných kontraktů na cenu za každý den zvlášť. Zelená část objemových profilů je tzv. rovnovážná oblast daného dne, černě vyznačená cena se označuje jako férová cena neboli VPOC. Šedé části profilu pak představují tzv. neférové ceny toho dne.

Něčemu jste neporozuměli? Využijte náš slovník pojmů nebo článek o základech tržní aukce, podle které trhy analyzujeme.

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek EUR/USD 20. 5. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Comments are closed.
Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!