EUR/USD 20. 9. 2016

EUR/USD 20. 9. 2016

Získejúčet.cz:

Shrnutí posledního obchodního dne:

Minulý týden se až do pátku držel v rozpětí 1,11985 – 1,12745. Varovali jsme, že proražení jedné z úrovní se může setkat se silnou iniciativní aktivitou. To se přesně stalo v pátek, i když silný prodejní pohyb byl samozřejmě podpořen fundamenty. Pondělní reakční aktivita potom učebnicově otestovala spodní hranici rozpětí 1,11985 zespoda.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dnes by se mělo rozhodnout, zda trh přijme novou cenu, nebo se propracuje zpět do původního rozpětí. Dobrým vodítkem by mohl být včerejší VPOC 1,1163. Pokud dojde k jeho proražení, vzrůstá pravděpodobnost proražení včerejšího low a hledání nové ceny.

Pokud VPOC vydrží a trh se vydá opět testovat 1,11985, je možné, že se vrátí do původní distribuce, kde čekáme zpomalení a úbytek aktivity.

Významné fundamenty nás dnes nečekají, přesto odpoledne krátce může volatilita vzrůst.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

 

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

I vy využijte informace o zobchodovaných objemech pro zdolání Výzvy! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Vysvětlivky ke grafu:

Červené linie označují důležité referenční úrovně. Modré šipky ukazují předpokládané varianty vývoje během dne – tzv. hypotézy. Šedé a zelené profily představují množství zobchodovaných kontraktů na cenu za každý den zvlášť. Zelená část objemových profilů je tzv. rovnovážná oblast daného dne, černě vyznačená cena se označuje jako férová cena neboli VPOC. Šedé části profilu pak představují tzv. neférové ceny toho dne.

Něčemu jste neporozuměli? Využijte náš slovník pojmů nebo článek o základech tržní aukce, podle které trhy analyzujeme.

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek EUR/USD 20. 9. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!