EUR/USD 21. 1. 2016

EUR/USD 21. 1. 2016

Získejúčet.cz:

Shrnutí posledního obchodního dne:

Ačkoli už to vypadalo nadějně, opět se nepodařilo atakovat hranici 1,0993. I tentokrát se pod ní objevili silní prodejci a stlačili cenu zpátky do proobchodované oblasti. V americké seanci cena ukázkově kmitala v rozpětí daném úrovněmi, na které jsme upozorňovali, tedy 1,08905 – 1,093. V rozpětí se nacházíme i nyní, před otevřením.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dnešní hlavní téma je jasné – meeting Evropské centrální banky. Úrokové míry by měly zůstat stejné, přesto hrozí různé formy překvapení, které mohou situaci na trhu náhle změnit. Faktem je, že trh by se potřeboval vymanit z úzkého rozpětí, kde se již delší dobu nachází. Do té doby bychom neměli vidět žádný výrazný směrový pohyb, trh by se mohl pohybovat v rozpětí 1,08575 – 1,0939 s vyšší pravděpodobností překonání tohoto rozpětí na horní straně. Co bude po 14:30, to je samozřejmě ve hvězdách. Buďte opatrní.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

 

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

I vy využijte informace o zobchodovaných objemech pro zdolání Výzvy! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Proč má smysl analýza objemů měnových futures?

Něčemu jste neporozuměli? Využijte náš slovník pojmů nebo článek o základech tržní aukce, podle které trhy analyzujeme.

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek EUR/USD 21. 1. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!