EUR/USD 21. 10. 2015

EUR/USD 21. 10. 2015

Získejúčet.cz:

Shrnutí posledního obchodního dne

Včera jsme opět měli aktivnější typ otevření a skutečně se hned zkraje dne probudili kupci. Došli ale jen lehce nad high předchozího dne, kde se opět vrátili ke kormidlu prodejci. I na tuto možnost jsme upozorňovali. Ve výsledku ale neovládla včera trh ani jedna strana, i když pokusy byly. Všechny indikátory tržní aukce a Market Profile ukazují na vyvážený den.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně

Dnes budeme otevírat jen o trochu výše než včera. Vzhledem k tomu, že včerejšek skončil vyrovnaně, hypotézy na dnešek se zásadně nemění. Kupci ze včerejška již vědí, že prodejci jsou stále v trhu, a tak jejich pokusy o zdvihnutí ceny budou muset být rozhodnější. Pokud zaútočí prodejci, stále na ně čeká pod cenou překážka v podobě VPOC 1,1331* a low 1,1314*. Zraky investorů se dnes budou obracet především na kanadskou centrální banku BoC, která bude vyhlašovat úrokovou míru a bude diskutovat o minulé a budoucí měnové politice. S dolarem ani eurem to sice přímo nesouvisí, ale na volatilitu těchto měn to může mít značný vliv, zvláště pokud nás BoC překvapí.

STAŇTE SE PROFESIONÁLNÍM OBCHODNÍKEM.

 

Denní profily EUR/USD s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

Denní profily EUR/USD s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

I vy využijte informace o zobchodovaných objemech pro zdolání Výzvy! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

*Nezapomeňte, že ceny futures na EUR/USD se mírně liší od spotových cen. Pokud obchodujete spotový forex, pro lepší orientaci sledujte zóny na našich grafech. Více v článku Proč má smysl analýza objemů měnových futures?.

Něčemu jste neporozuměli? Využijte náš slovník pojmů nebo článek o základech tržní aukce, podle které trhy analyzujeme.

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Zdroj: Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!