EUR/USD 21. 10. 2016

EUR/USD 21. 10. 2016

Získejúčet.cz:

Shrnutí posledního obchodního dne:

V první polovině seance trh spíše osciloval kolem VPOC předchozího dne. Následná tisková konference ECB však přinesla, jako obvykle, extrémní volatilitu. Konečným verdiktem trhu byl výrazný pokles ceny pod důležité low z denního grafu. Překonáno bylo i low ze dne Brexitu. Nyní trh balancuje právě na něm.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Otevíráme pod včerejším low, proto očekáváme příchod reakční aktivity, která tradičně testuje buďto včerejší low nebo VPOC, který se nachází na ceně 1,0927. Zde bude třeba vyčkat na to, zda se objeví prodejní aktivita. Pokud ano, čekáme tvorbu nových low.

Pokud nikoli, může reakční aktivita pokračovat až k 1,09545, což je předchozí low a zároveň výrazná LVN. Pokud by ani zde prodejci nepřišli, čekáme zpomalení pohybu a konsolidování před víkendem.

Výrazné fundamenty dnes nečekáme, proto den by měl být celkově klidnější.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

 

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

I vy využijte informace o zobchodovaných objemech pro zdolání Výzvy! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Vysvětlivky ke grafu:

Červené linie označují důležité referenční úrovně. Modré šipky ukazují předpokládané varianty vývoje během dne – tzv. hypotézy. Šedé a zelené profily představují množství zobchodovaných kontraktů na cenu za každý den zvlášť. Zelená část objemových profilů je tzv. rovnovážná oblast daného dne, černě vyznačená cena se označuje jako férová cena neboli VPOC. Šedé části profilu pak představují tzv. neférové ceny toho dne.

Něčemu jste neporozuměli? Využijte náš slovník pojmů nebo článek o základech tržní aukce, podle které trhy analyzujeme.

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek EUR/USD 21. 10. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!