EUR/USD 21. 12. 2015

EUR/USD 21. 12. 2015

Získejúčet.cz:

Shrnutí posledního obchodního dne

Zvláštní den jsme zaznamenali v pátek. Trh po otevření okamžitě vystřelil typem open-drive k LVN 1,08225, přičemž málem zasáhl i čtvrteční low. Zde se cena náhle stabilizovala, až odpoledne přišli kupci a došlo ve dvou vlnách k návratu ceny na otevírací úrovně. Výsledný profil je nezvyklý s výraznou LVN uprostřed mezi dvěma distribucemi, přestože den dle vztahu počáteční rovnováhy a zbytku seance můžeme označit za normální den. V noci cena otevřela menším gapem, ihned ho vyplnila a vyplnila i gap, který vznikl mezi středou a čtvrtkem.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně

Bude-li cena růst, první odpor by měla nalézt u VPOC 1,0928. Tuto úroveň by měli prodejci bránit. Pokud by byla překonána, kupci by mohli převzít převahu. Pod cenou je to rovněž VPOC, ale páteční na úrovni 1,082. To by mohla být poslední záchrana pro kupce, pokud nechtějí dovolit pokračování downtrendu. Bude-li tento VPOC překonán, lze čekat i proražení velmi slabého low pod ním. Je ale pondělí bez důležitých fundamentálních událostí a navíc se blíží svátky, měl by nás proto čekat klidný den.

STAŇTE SE PROFESIONÁLNÍM OBCHODNÍKEM.

 

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

I vy využijte informace o zobchodovaných objemech pro zdolání Výzvy! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Proč má smysl analýza objemů měnových futures?

Něčemu jste neporozuměli? Využijte náš slovník pojmů nebo článek o základech tržní aukce, podle které trhy analyzujeme.

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek EUR/USD 21. 12. 2015 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!