EUR/USD 21. 7. 2016

EUR/USD 21. 7. 2016

Získejúčet.cz:

Shrnutí posledního obchodního dne:

Včerejšek skutečně začal námi očekávanou reakční aktivitou. Psali jsme, že by mohla dojít k low nebo VPOC předchozího dne. Došla k VPOC, kde následovala menší korekce, nikoli pokračování pohybu. Nakonec včerejší obchodní den skončil jako vyvážený s poměrně pěknou distribucí. Celkově však cena stoupla, a to i v asijské seanci.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dnes se přímo nabízela k testu úroveň 1,10375 jakožto swingové low a low úterní LVN vzniklou impulzivním prodejním pohybem. Test však již probíhá v těchto chvílích. Jen kousek nad se nachází úroveň 1,1051 – high zmíněné LVN. Trh je stále z celkového kontextu v downtrendu, proto po jejím testu by měl následovat prodejní pohyb.

Prodejní pohyb by měl narazit na VPOC včerejšího pěkného profilu na ceně 1,1007, měl by se jím však pouze dočasně zbrzdit.

Dnes je zasedání Evropské centrální banky, které má vždy zásadní dopad na tento měnový pár. Proto dnešní analýza je platná jen do této doby, poté očekávejte po dobu několika desítek minut zvýšenou volatilitu.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

 

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

I vy využijte informace o zobchodovaných objemech pro zdolání Výzvy! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Vysvětlivky ke grafu:

Červené linie označují důležité referenční úrovně. Modré šipky ukazují předpokládané varianty vývoje během dne – tzv. hypotézy. Šedé a zelené profily představují množství zobchodovaných kontraktů na cenu za každý den zvlášť. Zelená část objemových profilů je tzv. rovnovážná oblast daného dne, černě vyznačená cena se označuje jako férová cena neboli VPOC. Šedé části profilu pak představují tzv. neférové ceny toho dne.

Něčemu jste neporozuměli? Využijte náš slovník pojmů nebo článek o základech tržní aukce, podle které trhy analyzujeme.

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek EUR/USD 21. 7. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!