EUR/USD 21. 9. 2016

EUR/USD 21. 9. 2016

Získejúčet.cz:

Shrnutí posledního obchodního dne:

Zpočátku včerejší evropské seance trh velice rychle mířil otestovat původní distribuci. Po proražení 1,11985 se však setkal s razantní reakční aktivitou, což ukázala také oblíbená formace pin bar signalizující odmítnutí cenové úrovně. Toto odmítnutí spustilo výrazný downtrend. Vzhledem k objemům se ale nejednalo o impulzivní pohyb, který by měl být napraven, ale o sebejistou práci prodejců. Downtrend pokračoval dokonce i v noci, čímž se trh ocitnul poblíž významného low viditelného například z denního grafu. S tímto low má trh zatím problémy.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dnes čekáme zpočátku vyšší tržní aktivitu vzhledem k místu otevření. Po nočních propadech by měla následovat reakční aktivita, která by měla být ukončena na logické úrovni 1,11495, což je předchozí swingové low. Cena se však může podívat o kousek výše k low včerejší seance. Následně čekáme příchod prodejců v souladu s aktuálním sentimentem trhu.

Může se však také stát, že reakční nákupní aktivita se neprojeví nebo nezvládne otestovat 1,11495, potom se zvyšuje pravděpodobnost proražení významného low 1,11235, které může být rovněž doprovázeno silným výprodejem a způsobit prodejní trendový den.

Americká seance však podle nás bude výrazně klidnější vzhledem k večerním FOMC. Pozor na tento významný fundament.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

 

21-9

I vy využijte informace o zobchodovaných objemech pro zdolání Výzvy! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Vysvětlivky ke grafu:

Červené linie označují důležité referenční úrovně. Modré šipky ukazují předpokládané varianty vývoje během dne – tzv. hypotézy. Šedé a zelené profily představují množství zobchodovaných kontraktů na cenu za každý den zvlášť. Zelená část objemových profilů je tzv. rovnovážná oblast daného dne, černě vyznačená cena se označuje jako férová cena neboli VPOC. Šedé části profilu pak představují tzv. neférové ceny toho dne.

Něčemu jste neporozuměli? Využijte náš slovník pojmů nebo článek o základech tržní aukce, podle které trhy analyzujeme.

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek EUR/USD 21. 9. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!