EUR/USD 22. 1. 2016

EUR/USD 22. 1. 2016

Získejúčet.cz:

Shrnutí posledního obchodního dne:

Včerejší dopoledne bylo podle očekávání klidné s víceméně postranním trendem. Pak přišla konference ECB. Nejprve byl trh vystřelen lehce pod hranici 1,08, poté však své stanovisko přehodnotil a téměř všechny ztráty smazal. Asijská seance však pokračovala v mírném downtrendu, otevírat tedy přecejen budeme o dost níže. Zahuštěnou oblast na denním grafu jsme sice neopustili, ale blížíme se do méně proobchodované spodní strany.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Po včerejším fundamentálním dni tradičně přichází reakční aktivita za účelem zaplnění vzniklé LVN, tentokrát reprezentované úrovní 1,08715. Ta může přijít dnes, ale i později. Jinak se obecně zdá, že mají po včerejšku navrch prodejci a mohli by se alespoň přiblížit k low denního úzkého rozpětí na úrovni 1,07105. Pokud by kupci zvládli cenu vyhnat zpět nad včerejší hlavní LVN, pak se jejich cílem stává včerejší VPOC 1,08695 a končí prodejní hypotéza. I dnes je ekonomický kalendář poměrně plný, nezapomeňte mu věnovat odpovídající pozornost.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

 

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

I vy využijte informace o zobchodovaných objemech pro zdolání Výzvy! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Proč má smysl analýza objemů měnových futures?

Něčemu jste neporozuměli? Využijte náš slovník pojmů nebo článek o základech tržní aukce, podle které trhy analyzujeme.

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek EUR/USD 22. 1. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!