EUR/USD 22. 10. 2015

EUR/USD 22. 10. 2015

Získejúčet.cz:

Shrnutí posledního obchodního dne

Včera jsme nad ránem vyrazili do nákupního pohybu, ten ale opět nedopadl dobře a prodejci vrátili cenu zpět. Po zbytek dne jsme bohužel měli trh nejasný, rozbitý, bez směrového pohybu a v rovnováze. Dokonce se jedná o inside day, jeho rozpětí je uvnitř rozpětí předchozího dne. Takový den nám nepřinesl nic moc nového, jen jednu mělkou LVN, která by mohla naznačovat, že mírně navrch mají prodejci.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně

Pod cenou zůstávají úrovně stejné, VPOC 1,1331* již byl na konci asijské seance prakticky otestován. Pozor ale na hlavní téma dnešního dne, a tím je tisková konference ECB spolu s vyhlašováním úrokové míry. Do té doby bych očekával trh v podobném duchu jako včera s přihlédnutím k platným úrovním. Co se stane na konferenci a především jak na to zareagují investoři je ve hvězdách. Překvapit nás může i změna úrokové míry. Očekává se sice nezměněná, ale z minulosti víme, že ECB překvapit umí. V období konference bude trh extrémně volatilní.

STAŇTE SE PROFESIONÁLNÍM OBCHODNÍKEM.

 

Denní profily EUR/USD s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

Denní profily EUR/USD s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

I vy využijte informace o zobchodovaných objemech pro zdolání Výzvy! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

*Nezapomeňte, že ceny futures na EUR/USD se mírně liší od spotových cen. Pokud obchodujete spotový forex, pro lepší orientaci sledujte zóny na našich grafech. Více v článku Proč má smysl analýza objemů měnových futures?.

Něčemu jste neporozuměli? Využijte náš slovník pojmů nebo článek o základech tržní aukce, podle které trhy analyzujeme.

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Zdroj: Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!