EUR/USD 22. 12. 2015

EUR/USD 22. 12. 2015

Získejúčet.cz:

Shrnutí posledního obchodního dne

Včera jsme dali trhu na výběr, zda bude růst či klesat a stanovili mu bariéry. Dlouho přemýšlel a nakonec si vybral růst. Ten byl ukončen právě na zmiňovaném VPOC 1,0928, kde na půlhodinovém grafu vytvořil příjemný dvojitý vrchol. To je z hlediska technické analýzy prodejní formace a trh ji zatím naplňuje.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně

Na cestu dolů včerejší profil připravil LVN 1,08845 a VPOC 1,0865. Ty by stále mohly kupcům poskytnout solidní support. Prodejci ale budou chtít pokračovat v obecném downtrendu a budou se chtít propracovat až ke čtvrtečnímu/pátečnímu low. Naopak cílem kupců je překonat high včerejší, které je zatím poměrně silné. V ekonomickém kalendáři máme zvláště na odpoledne několik reportů, před kterými bychom měli být na pozoru.

STAŇTE SE PROFESIONÁLNÍM OBCHODNÍKEM.

 

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

I vy využijte informace o zobchodovaných objemech pro zdolání Výzvy! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Proč má smysl analýza objemů měnových futures?

Něčemu jste neporozuměli? Využijte náš slovník pojmů nebo článek o základech tržní aukce, podle které trhy analyzujeme.

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek EUR/USD 22. 12. 2015 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!