EUR/USD 22. 7. 2016

EUR/USD 22. 7. 2016

Získejúčet.cz:

Shrnutí posledního obchodního dne:

Včerejší den byl samozřejmě do značné míry ovlivněn konferencí ECB. Dopoledne byly respektovány úrovně 1,10375 a 1,1007, o kterých jsme se zmiňovali. Ale i po ECB se impulzivní pohyb vzhůru zastavil u jedné z našich úrovní 1,1051. V konečném důsledku však ECB nepřinesla výraznou změnu sentimentu a dnes budeme otevírat přibližně tam kde včera.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

 

Pátek po ECB očekáváme spíše klidnější aktivitu. Prodejci se pohybují u svých low a je pravděpodobné, že se jej pokusí znovu otestovat. I přes dva testy posledních dní je toto low stále silné.

Pokud se prodejci neodhodlají k testu low, kupci před sebou mají bariéru 1,1051, kolem které by mohli držet cenu.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

 

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

I vy využijte informace o zobchodovaných objemech pro zdolání Výzvy! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Vysvětlivky ke grafu:

Červené linie označují důležité referenční úrovně. Modré šipky ukazují předpokládané varianty vývoje během dne – tzv. hypotézy. Šedé a zelené profily představují množství zobchodovaných kontraktů na cenu za každý den zvlášť. Zelená část objemových profilů je tzv. rovnovážná oblast daného dne, černě vyznačená cena se označuje jako férová cena neboli VPOC. Šedé části profilu pak představují tzv. neférové ceny toho dne.

Něčemu jste neporozuměli? Využijte náš slovník pojmů nebo článek o základech tržní aukce, podle které trhy analyzujeme.

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek EUR/USD 22. 7. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!