EUR/USD 22. 9. 2015

EUR/USD 22. 9. 2015

Získejúčet.cz:

Shrnutí posledního obchodního dne

Nějaká reakční aktivita se včera zpočátku obchodování sice objevila, ale cenu nestačila vytlačit ani k první LVN 1,1361*. Chybělo zhruba 10 pips. Brzké otočení trhu značilo přetrvávající silné přesvědčení prodejců. Výsledkem byl další prodejní trendový den s rozbitým profilem a mnoha LVN. Silná prodejní aktivita se navíc projevuje opět již nyní, po otevření prvních evropských burz.

Výhled na dnešní den

Vše je jasné, nacházíme se v rozjetém downtrendu, takže bych se vyhýbal longům, dokud nebude jasné, že je u konce. Přesto ale nelze slepě naskakovat do shortů. Opět by mohly a měly přijít nějaké reakční nákupy, ideálně k otestování včerejšího low, protože finanční centrum Evropy bude otvírat mimo včerejší rozpětí. Pokud low překonají, je potřeba zpozornět a sledovat trh, jak se ve včerejším rozpětí chová. Pokud se opět rozvine downtrend, mohli bychom atakovat střednědobá low z 3. a 4. září, tedy kolem ceny 1,108.

STAŇTE SE PROFESIONÁLNÍM OBCHODNÍKEM.

Denní profily EUR/USD s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

Denní profily EUR/USD s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

I vy využijte informace o zobchodovaných objemech pro zdolání Výzvy! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

*Nezapomeňte, že ceny futures na EUR/USD se mírně liší od spotových cen. Pokud obchodujete spotový forex, pro lepší orientaci sledujte zóny na našich grafech. Více v článku Proč má smysl analýza objemů měnových futures?.

Něčemu jste neporozuměli? Využijte náš slovník pojmů nebo článek o základech tržní aukce, podle které trhy analyzujeme.

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tato analýza je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz a v žádném případě neslouží jako investiční doporučení. Obsah slouží pro edukativní účely.

Zdroj: Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!