EUR/USD 22. 9. 2016

EUR/USD 22. 9. 2016

Získejúčet.cz:

Shrnutí posledního obchodního dne:

Včera bylo hlavním tématem samozřejmě FOMC. Po usazení aktivity bylo jasné, že výslednou reakcí byl vzestup, ten se zastavil u staré úrovně 1,11985. Již od prvních otevřených burz v Evropě je vidět, že nákupní aktivita je stále silná.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Co se týče silných nákupů v posledních hodinách, vypadá to, že trh by již mohl být vyčerpaný a měl by mít potřebu vytvořit korekci. Ještě předtím může otestovat netestovaný VPOC 1,12335. Až proražení VPOCu by dalo zprávu, že reakční prodejní aktivita se nemusí dnes dostavit.

Reakční aktivita by měla dosáhnout alespoň k 1,12135, ale spíše až k 1,12 potažmo 1,11985. V ekonomickém kalendáři najdeme i dnes zajímavé události, třeba projev prezidenta ECB.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

 

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

 

I vy využijte informace o zobchodovaných objemech pro zdolání Výzvy! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Vysvětlivky ke grafu:

Červené linie označují důležité referenční úrovně. Modré šipky ukazují předpokládané varianty vývoje během dne – tzv. hypotézy. Šedé a zelené profily představují množství zobchodovaných kontraktů na cenu za každý den zvlášť. Zelená část objemových profilů je tzv. rovnovážná oblast daného dne, černě vyznačená cena se označuje jako férová cena neboli VPOC. Šedé části profilu pak představují tzv. neférové ceny toho dne.

Něčemu jste neporozuměli? Využijte náš slovník pojmů nebo článek o základech tržní aukce, podle které trhy analyzujeme.

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek EUR/USD 22. 9. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!