EUR/USD 23. 10. 2015

EUR/USD 23. 10. 2015

Získejúčet.cz:

Shrnutí posledního obchodního dne

Mario Draghi včera naznačil, že bude nejspíš potřeba dále podporovat ekonomiku eurozóny, a to prodloužením horizontu ukončení kvantitativního uvolňování. Investoři na to reagovali naprosto rozhodně. Ale ještě než přišla tato prodejní vlna, dopoledne se nám podařilo odhadnout, že cena bude reagovat na pondělní low. Stalo se tak i přesto, že jsme k němu doputovali velice rychle a impulzivně. Odpolední pád z velké výšky nás naopak během několika málo hodin dostal až na spodní stranu aktuálního střednědobého rozpětí. Díky ECB se tedy podařilo udělat pohyb, kterému jsme původně dávali několik dní. Střednědobou distribuci si pro jistotu připomínáme na druhém grafu.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně

Po včerejším silném pohybu bychom dnes mohli očekávat reakční aktivitu, tedy korekci v řeči technické analýzy. Potenciál pro zastavení tohoto případného pohybu má LVN 1,1158*. Pod cenou máme ještě úroveň 1,11*, na kterou jsme dlouho upozorňovali. Pokud ale bude pokračovat downtrend, tak 1,11* nemá šanci a pod ní hrozí, že se objeví iniciativní aktivita – prodejci, kteří začnou cenu srážet dál směrem ke spodní straně dlouhodobého rozpětí kolem 1,08*.

STAŇTE SE PROFESIONÁLNÍM OBCHODNÍKEM.

 

Denní profily EUR/USD s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

Denní profily EUR/USD s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

Denní graf EUR/USD s vyznačením dlouhodobé a střednědobé distribuce.

Denní graf EUR/USD s vyznačením dlouhodobé a střednědobé distribuce.

I vy využijte informace o zobchodovaných objemech pro zdolání Výzvy! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

*Nezapomeňte, že ceny futures na EUR/USD se mírně liší od spotových cen. Pokud obchodujete spotový forex, pro lepší orientaci sledujte zóny na našich grafech. Více v článku Proč má smysl analýza objemů měnových futures?.

Něčemu jste neporozuměli? Využijte náš slovník pojmů nebo článek o základech tržní aukce, podle které trhy analyzujeme.

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Zdroj: Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!