EUR/USD 23. 12. 2015

EUR/USD 23. 12. 2015

Získejúčet.cz:

Shrnutí posledního obchodního dne

Kupci včera od začátku pokračovali ve své převaze. Tu potvrdili když po krátkém zastavení překonali pondělní high a vydali se do zahuštěné distribuce z minulého týdne. Rezistenci našli až téměř na úrovni 1,099, odkud se pomalu i přes asijskou seanci propracovává zase zpět. Výsledný profil by se dal označit za profil trendového dne, je plný LVN, korekce však došla až do jeho poloviny, další pohyb je proto opět nejasný.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně

Kupci by rádi opět viděli high předchozí hlavní distribuce s cenami 1,10425 a 1,10595. Nakročeno k tomu budou mít, pokud se pokusí zvrátit noční korekci a překonají včerejší VPOC 1,0966. Vzhledem ke kontextu je ale stejně pravděpodobné, že pro dnešek převáží prodejci. Pro prodejce platí stále stejné úrovně. Pozor dnes na další odpolední data z americké ekonomiky. Užijte si poslední nesváteční obchodní den, který by jistě bylo nemilé skončit ve ztrátě!

STAŇTE SE PROFESIONÁLNÍM OBCHODNÍKEM.

 

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

I vy využijte informace o zobchodovaných objemech pro zdolání Výzvy! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Proč má smysl analýza objemů měnových futures?

Něčemu jste neporozuměli? Využijte náš slovník pojmů nebo článek o základech tržní aukce, podle které trhy analyzujeme.

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek EUR/USD 23. 12. 2015 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!