EUR/USD 23. 3. 2016

EUR/USD 23. 3. 2016

Získejúčet.cz:

Shrnutí posledního obchodního dne:

V pondělí i v úterý měli navrch prodejci, což jsme již minulý týden očekávali. V pondělí byla krátce po zahájení hlavní evropské seance otestováno low gapu 1,1243. Úroveň poskytla výborný support. Postupem dne se trh k úrovni vrátil, ale opět měl problémy ji prorazit. To se podařilo bohužel až v úterý ráno v souvislosti se smutnými zprávami z Bruselu. Tento výprodej skončil opět na naší úrovni supportu 1,119. Po odrazu se trh již držel v dané oblasti.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dnes se zatím také schyluje spíše k prodejnímu dni. Klíčová bude úroveň 1,119. Pokud se na ní neobjeví aktivita kupců, prodejci mají otevřenou cestu k 1,11. Pakliže se kupci objeví, lze předpokládat nejasný pohyb v rozpětí tohoto týdne. Vzhledem k aktuální geopolitické situaci je třeba být na pozoru před neočekávanými zprávami a pohyby.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

 

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

I vy využijte informace o zobchodovaných objemech pro zdolání Výzvy! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Vysvětlivky ke grafu:

Červené linie označují důležité referenční úrovně. Modré šipky ukazují předpokládané varianty vývoje během dne – tzv. hypotézy. Šedé a zelené profily představují množství zobchodovaných kontraktů na cenu za každý den zvlášť. Zelená část objemových profilů je tzv. rovnovážná oblast daného dne, černě vyznačená cena se označuje jako férová cena neboli VPOC. Šedé části profilu pak představují tzv. neférové ceny toho dne.

Něčemu jste neporozuměli? Využijte náš slovník pojmů nebo článek o základech tržní aukce, podle které trhy analyzujeme.

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek EUR/USD 23. 3. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!