EUR/USD 23. 5. 2016

EUR/USD 23. 5. 2016

Získejúčet.cz:

Shrnutí posledního obchodního dne:

Pátek byl nakonec klidnějším dnem, než jsme čekali. Opět se však potvrdila úspěšnost teorie aukce při stanovování zajímavých úrovní supportu a rezistence. Denní rozpětí se ustanovilo mezi dvěma úrovněmi, na které jsme upozorňovali, a to s velmi vysokou přesností. Zároveň je třeba si všimnout, že ani jedna z těchto úrovní by nebyla viditelná z prostého grafu bez objemových profilů.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dnešní hypotéza je podobná páteční, ale vzrostla pravděpodobnost testu vyšších cen. K otestování je připravena především úroveň 1,12585. Pokud by byla proražena, číhá nad ní na prodejce VPOC 1,1274. Celkově silnější by však stále měli být prodejci, a tak očekáváme, že převezmou kontrolu nad trhem buďto ihned anebo po testu některé ze zmiňovaných úrovní. Jejich cílem je vytvořit nové low a směřovat k úrovni 1,1144. Jelikož je však pondělí tradičně nejklidnějším dnem, nečekáme, že bychom jí dosáhli již dnes.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

 

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

I vy využijte informace o zobchodovaných objemech pro zdolání Výzvy! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Vysvětlivky ke grafu:

Červené linie označují důležité referenční úrovně. Modré šipky ukazují předpokládané varianty vývoje během dne – tzv. hypotézy. Šedé a zelené profily představují množství zobchodovaných kontraktů na cenu za každý den zvlášť. Zelená část objemových profilů je tzv. rovnovážná oblast daného dne, černě vyznačená cena se označuje jako férová cena neboli VPOC. Šedé části profilu pak představují tzv. neférové ceny toho dne.

Něčemu jste neporozuměli? Využijte náš slovník pojmů nebo článek o základech tržní aukce, podle které trhy analyzujeme.

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek EUR/USD 23. 5. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Comments are closed.
Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!