EUR/USD 23. 9. 2015

EUR/USD 23. 9. 2015

Získejúčet.cz:

Shrnutí posledního obchodního dne

Začátek včerejší seance značil, že přesvědčení prodejců již tak výrazné jako v pondělí a v pátek není. Slibovaný odraz od pondělního low přinesl několik pips, ale poté se cena ještě jednou vrátila do pondělního rozpětí. Downtrend se nakonec přecijen rozvinul, ale nebyl zdaleka tak přesvědčivý jako v minulých dnech. Srovnejte faktor rotace, který klesl z pátečních -15 přes pondělních -11 na včerejších -5.

Výhled na dnešní den

Downtrend zpomaluje, na dosah je však střednědobé low z 3. a 4. září, které na futures trhu odpovídá krásné ceně 1,11*. Pokud toto low udrží, očekáváme konsolidaci a konec downtrendu. Pokud bude proraženo, hrozí nová iniciativní aktivita a další pokles. Nad cenou máme nejbližší rozumnou LVN až na 1,1235* těsně nad včerejším high.

STAŇTE SE PROFESIONÁLNÍM OBCHODNÍKEM.

Denní profily EUR/USD s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

Denní profily EUR/USD s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

I vy využijte informace o zobchodovaných objemech pro zdolání Výzvy! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

*Nezapomeňte, že ceny futures na EUR/USD se mírně liší od spotových cen. Pokud obchodujete spotový forex, pro lepší orientaci sledujte zóny na našich grafech. Více v článku Proč má smysl analýza objemů měnových futures?.

Něčemu jste neporozuměli? Využijte náš slovník pojmů nebo článek o základech tržní aukce, podle které trhy analyzujeme.

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tato analýza je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz a v žádném případě neslouží jako investiční doporučení. Obsah slouží pro edukativní účely.

Zdroj: Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!