EUR/USD 24. 10. 2016

EUR/USD 24. 10. 2016

Získejúčet.cz:

Shrnutí posledního obchodního dne:

V pátek se reakční aktivita v podstatě vůbec neprojevila. To samo o sobě indikovalo sílu prodejců. Gap mezi čtvrtkem a pátkem tak mohl být interpretován jako pádivý, který se objevuje v trendu. Na druhou stranu, trh nám nedal příliš dobré příležitosti pro naskočení do trendu. První korekce kupců mohla být dost dobře i očekávaná reakční aktivita a nebylo by chybou čekat na čtvrteční low nebo VPOC.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Pondělí bude otevírat kousek pod VPOC pátku 1,08825. Ten již byl otestován v asijské seanci. Jelikož je nejklidnější den týdne a trh má důvod konsolidovat, čekáme užší rozpětí v podobné oblasti jako v pátek. Jako pravděpodobnější vnímáme korekční hypotézu, kdy trh si pomalu dojde pro uzavření gapu na 1,09155.

Méně pravděpodobná je hypotéza konsolidace na nižších úrovních, kdy by mohl trh reagovat na páteční VPOC a low. Proražení low vnímáme jako málo pravděpodobné. Pokud se tak stane, nečekáme impulzivní výprodej, ale slabou reakční aktivitu.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

 

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

I vy využijte informace o zobchodovaných objemech pro zdolání Výzvy! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Vysvětlivky ke grafu:

Červené linie označují důležité referenční úrovně. Modré šipky ukazují předpokládané varianty vývoje během dne – tzv. hypotézy. Šedé a zelené profily představují množství zobchodovaných kontraktů na cenu za každý den zvlášť. Zelená část objemových profilů je tzv. rovnovážná oblast daného dne, černě vyznačená cena se označuje jako férová cena neboli VPOC. Šedé části profilu pak představují tzv. neférové ceny toho dne.

Něčemu jste neporozuměli? Využijte náš slovník pojmů nebo článek o základech tržní aukce, podle které trhy analyzujeme.

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek EUR/USD 24. 10. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!