EUR/USD 24. 12. 2015

EUR/USD 24. 12. 2015

Získejúčet.cz:

Shrnutí posledního obchodního dne

23. 12. skutečně zpočátku nakonec převážili prodejci, když se pokusili zvrátit uptrend předchozích dvou dní. Cenu srazili až téměř k pondělnímu VPOC 1,08655. Zde našli oporu kupci a cenu vyšroubovali zase zpět k otevíracím hodnotám. S podobným scénářem se poslední dobou setkáváme často.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně

Trhy sice budou následující dva dny otevřené, přesto bychom byli rádi, kdyby je i tradeři “srdcaři” raději strávili se svými blízkými než s obrazovkami počítače. Na další analýzu se proto můžete těšit 28. 12.

Přejeme příjemné a klidné prožití vánočních svátků!

STAŇTE SE PROFESIONÁLNÍM OBCHODNÍKEM.

 

I vy využijte informace o zobchodovaných objemech pro zdolání Výzvy! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Proč má smysl analýza objemů měnových futures?

Něčemu jste neporozuměli? Využijte náš slovník pojmů nebo článek o základech tržní aukce, podle které trhy analyzujeme.

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek EUR/USD 24. 12. 2015 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!