EUR/USD 24. 5. 2016

EUR/USD 24. 5. 2016

Získejúčet.cz:

Shrnutí posledního obchodního dne:

V pondělí jsme otevřeli s rostoucím GAPem, který jsme ihned uzavřeli. Lokace otevření mohla také nabádat k očekávání prodejní reakční aktivity, kterou jsme také dostaly. Price-action byla především ve znamení dvou konsolidací, které posloužili jako rezistence. Z dlouhodobějšího hlediska se nacházíme přímo na objemovém bodu kontroly, který je na ceně 1.12400. Přesněji jsme tento denní VPOC ve středu prorazili a nyní slouží jako rezistence. V posledních třech dnech trh sbírá sílu na další pohyb a to buďto na pohyb nad tento VPOC nebo vstříc hlavní support úrovni kolem ceny 1.16900.

eur usd

daily

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dnes můžeme očekávat tři scénáře. Vzhledem k tomu, že předchozí tři dny konsolidují kolem ceny 1.12400, můžeme podobnou akci očekávat i dnes. V tomto případě je lepší se zaměřit na obchody směrem do rovnovážné oblasti. V případě, že energie, kterou jsme nasbírali v posledních třech dnech vyústí směrem vzhůru, lze očekávat test zóny nízkého objemu až k doposud netestovanému VPOC kolem ceny 1.12800. Na druhou stranu, jestliže do trhu vstoupí prodejci, lže očekávat, že bychom mohli testovat zónu 1.11600, kde bychom také mohli najít kupce.

15m

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

 

I vy využijte informace o zobchodovaných objemech pro zdolání Výzvy! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Vysvětlivky ke grafu:

Červené linie označují důležité referenční úrovně. Modré šipky ukazují předpokládané varianty vývoje během dne – tzv. hypotézy. Šedé a zelené profily představují množství zobchodovaných kontraktů na cenu za každý den zvlášť. Zelená část objemových profilů je tzv. rovnovážná oblast daného dne, černě vyznačená cena se označuje jako férová cena neboli VPOC. Šedé části profilu pak představují tzv. neférové ceny toho dne.

Něčemu jste neporozuměli? Využijte náš slovník pojmů nebo článek o základech tržní aukce, podle které trhy analyzujeme.

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek EUR/USD 24. 5. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Comments are closed.
Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!