EUR/USD 24. 8. 2016

EUR/USD 24. 8. 2016

Získejúčet.cz:

Shrnutí posledního obchodního dne:

Kupci se včera pokoušeli o iniciativní aktivitu hned zpočátku seance. Nedosáhli však ani na předchozí high 1,13665 a setkali se se silným odporem. Tento odpor na konec dne překonal i 1,1317, přestože to bylo poměrně náročné. Prodejní aktivita pokračovala i v asijské seanci, které poslední dobou bývají aktivnější než obvykle.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Trh tedy nemá úplně jasno v tom, co chce. Nyní se musíme ptát, zda na nové high bylo ještě příliš brzo, nebo zda se z nějakého důvodu otáčí trend. Pokud bylo ještě příliš brzo, kupci to dají najevo svým příchodem na 1,1281 nebo 1,1232, případně po zaplnění starého gapu na 1,12045. Zaplnění gapu však nepředpokládáme již dnes.

Jestliže kupci skutečně dorazí, budou opět tlačit na horní stranu aktuální distribuce. Bránit jim v tom dočasně může včerejší VPOC 1,13305.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

 

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

I vy využijte informace o zobchodovaných objemech pro zdolání Výzvy! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Vysvětlivky ke grafu:

Červené linie označují důležité referenční úrovně. Modré šipky ukazují předpokládané varianty vývoje během dne – tzv. hypotézy. Šedé a zelené profily představují množství zobchodovaných kontraktů na cenu za každý den zvlášť. Zelená část objemových profilů je tzv. rovnovážná oblast daného dne, černě vyznačená cena se označuje jako férová cena neboli VPOC. Šedé části profilu pak představují tzv. neférové ceny toho dne.

Něčemu jste neporozuměli? Využijte náš slovník pojmů nebo článek o základech tržní aukce, podle které trhy analyzujeme.

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek EUR/USD 24. 8. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!