EUR/USD 24. 9. 2015

EUR/USD 24. 9. 2015

Získejúčet.cz:

Shrnutí posledního obchodního dne

Včerejší trh opět nabídl úplně jinou strukturu. Viděli jsme volatilní den, ale bez velkého rozpětí, které jen o kousek překročilo to úterní na obě strany. To by značilo konsolidaci po downtrendu, avšak vidíme, že při pohybu se mnohem lépe dařilo kupcům. Nedosáhli jsme tak ani jedné významné úrovně, o kterých jsme včera psali, a to vysoké volatilitě navzdory. Tyto úrovně zůstávají v platnosti, nicméně vypadá to, že kupci pomalu přebírají iniciativu, a tak se budou snažit otestovat vyšší ceny

Výhled na dnešní den a důležité úrovně

Jako dobrý support a měřítko úspěšnosti kupců by v případně počáteční reakční prodejní aktivity mohl posloužit včerejší VPOC na ceně 1,1176*. Pokud se zde kupci neprobudí, cíl prodejců bude opět na lows 1,11*. A naopak pokud kupci budou aktivní a vyženou cenu nad včerejší high, budou mít pravděpodobně potíže s překonáním LVN mezi 1,1235* – 1,1248*. Tyto ceny mají význam i z hlediska Market Profile, kde se na TPO profilu jedná o tzv. singleprint.

V kalendáři dnes najdeme několik tradičních ukazatelů, které by neměly mít na trh extrémní vliv, ale bude dobré o nich vědět.

STAŇTE SE PROFESIONÁLNÍM OBCHODNÍKEM.

Denní profily EUR/USD s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

Denní profily EUR/USD s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

I vy využijte informace o zobchodovaných objemech pro zdolání Výzvy! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

*Nezapomeňte, že ceny futures na EUR/USD se mírně liší od spotových cen. Pokud obchodujete spotový forex, pro lepší orientaci sledujte zóny na našich grafech. Více v článku Proč má smysl analýza objemů měnových futures?.

Něčemu jste neporozuměli? Využijte náš slovník pojmů nebo článek o základech tržní aukce, podle které trhy analyzujeme.

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tato analýza je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz a v žádném případě neslouží jako investiční doporučení. Obsah slouží pro edukativní účely.

Zdroj: Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!