EUR/USD 25. 1. 2016

EUR/USD 25. 1. 2016

Získejúčet.cz:

Shrnutí posledního obchodního dne:

Pátek začal reakční aktivitou, což byl jeden z předpokládaných scénářů. LVN se však nepodařilo vyplnit úplně celou, prodejci přišli o něco dříve. Ti zůstali u kormidla po zbytek dne, ale low předchozího dne přesto nedosáhli, výsledkem byl tedy inside day.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Jelikož se v pátek nepodařilo otestovat ani jednu z blízkých úrovní, další výhled se příliš nemění. Dnes je oproti pátku mírně vyšší pravděpodobnost na test čtvrtečního low, jelikož na této straně bylo zobchodováno o něco více objemů než na horní straně. Na večer je připraven projev prezidenta ECB Draghiho, jinak by nás ale mělo čekat klidné pondělí.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

 

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

I vy využijte informace o zobchodovaných objemech pro zdolání Výzvy! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Proč má smysl analýza objemů měnových futures?

Něčemu jste neporozuměli? Využijte náš slovník pojmů nebo článek o základech tržní aukce, podle které trhy analyzujeme.

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek EUR/USD 25. 1. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!