EUR/USD 25. 10. 2016

EUR/USD 25. 10. 2016

Získejúčet.cz:

Shrnutí posledního obchodního dne:

Včera se potvrdila konsolidační hypotéza v podobném rozpětí jako v pátek. Vznikl dokonce inside day, k testu gapu se trh neodhodlal a mnoho nových informací jsme tak od včerejška nezískali.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dnes by trh měl být o něco živější, čekáme test včerejšího VPOCu, který opět bude hrát hlavní roli v naší hypotéze. Pokud jej trh nebude schopen prorazit, lze čekat čekat cestu k aktuálnímu swingovému low 1,086, kde by měla přijít reakce. Pokud budou prodejci nadále aktivní, mohou vytvořit low nové.

Pokud VPOC bude proražen, čekáme dokončení včerejší hypotézy o testu high gapu 1,09155, kde by se měli ozvat prodejci.

Na fundamenty se dnes již něco málo dít bude, buďte v pozoru při proslovu prezidenta ECB Draghiho a při amerických datech.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

I vy využijte informace o zobchodovaných objemech pro zdolání Výzvy! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Vysvětlivky ke grafu:

Červené linie označují důležité referenční úrovně. Modré šipky ukazují předpokládané varianty vývoje během dne – tzv. hypotézy. Šedé a zelené profily představují množství zobchodovaných kontraktů na cenu za každý den zvlášť. Zelená část objemových profilů je tzv. rovnovážná oblast daného dne, černě vyznačená cena se označuje jako férová cena neboli VPOC. Šedé části profilu pak představují tzv. neférové ceny toho dne.

Něčemu jste neporozuměli? Využijte náš slovník pojmů nebo článek o základech tržní aukce, podle které trhy analyzujeme.

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek EUR/USD 25. 10. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!