EUR/USD 25. 11. 2016

EUR/USD 25. 11. 2016

Získejúčet.cz:

Shrnutí posledního obchodního dne:

V Americe začaly oslavy Díkůvzdání, obchodní hodiny tamních burz jsou tedy omezeny. Bylo to vidět již včera, kdy od 18 hodin našeho času značně utichla aktivita. Jelikož ani evropská seance nepředvedla nic zásadního, na trhu se prakticky nic nestalo a včerejšek má nejnižší rozpětí za posledních několik dní. Asijská seance byla o něco aktivnější poté, co se v noci vyhlašovala důležitá data v Japonsku. Aktivita rovněž stoupla po otevření prvních burz po osmé hodině.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Vzhledem ke svátku by se i dnes všechno důležité mělo odehrát v první polovině dne. Včerejší 1,0569 se změnila ve včerejší VPOC, proto zůstává v platnosti. Spolu s 1,06245 jsou to jediné úrovně, u kterých čekáme, že se k nim trh dnes může dostat a může u nich nastat reakce.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

I vy využijte informace o zobchodovaných objemech pro zdolání Výzvy! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Vysvětlivky ke grafu:

Červené linie označují důležité referenční úrovně. Modré šipky ukazují předpokládané varianty vývoje během dne – tzv. hypotézy. Šedé a zelené profily představují množství zobchodovaných kontraktů na cenu za každý den zvlášť. Zelená část objemových profilů je tzv. rovnovážná oblast daného dne, černě vyznačená cena se označuje jako férová cena neboli VPOC. Šedé části profilu pak představují tzv. neférové ceny toho dne.

Něčemu jste neporozuměli? Využijte náš slovník pojmů nebo článek o základech tržní aukce, podle které trhy analyzujeme.

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek EUR/USD 25. 11. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!